Wifi-camera met geluidsdetectie
- Referentie:
- DIOCAM-FI01
Houd uw huis en gezin in het oog en ontvang bij elke geluidsdetectie direct een waarschuwing op uw smartphone.
59,00 €
Deze DiO-bewakingscamera heeft een compact en handig ontwerp en kan op elke gewenste plek geïnstalleerd worden zodat u op elk moment met uw smartphone binnen in uw huis kunt kijken.
Extra functies maken deze camera ideaal om toezicht te houden op uw baby en zo nodig te reageren, of u nu thuis bent of aan de andere kant van de wereld.
Overzicht:
• Weergave op afstand, zowel overdag als 's nachts (nachtzicht tot 10 m)
• Ingebouwde luidspreker en microfoon
• Modern ontwerp en flexibele stang voor eenvoudige installatie naar wens: aan de muur, op een meubel of kinderbedje enz.
• Bewegings- en geluidsdetector die u waarschuwt wanneer uw kind huilt of iets verdachts opgemerkt wordt
• Ingebouwde microfoon en luidspreker voor 'listen & talk'-functie (spreken en luisteren)
• Voorgeprogrammeerde slaapliedjes
• Temperatuur- en vochtigheidsvoeler
• Continu of bij bewegings- of geluidsdetectie opnames op micro-SD-kaart (niet bijgeleverd) maken en weergeven, waar u ook bent
• Eenvoudig te installeren in drie stappen
• Inhoud: 1 binnencamera DIOCAM-FI01 + benodigdheden voor muurbevestiging + temperatuur- en vochtigheidsvoeler + netvoedingsadapter
Datasheet
- Bediening via smartphone
- Ja, vanaf elke locatie
- Gebruik
- binnenhuis
- Resolutie
- HD (1280x720p)
- View angle
- 115°
- Nachtvisie
- 10m
- Opname
- micro-SD max. 128Go (non incl.)
- Bewegingsmelder
- Ja
- Anders
- Pied flexible. Sonde de température et humidité. Détection de mouvement et sonore.